Lista produktów marki Boca Botanica

Boca Botanica stawia na najwyższą jakość komponentów, nowoczesny design i promowanie zdrowego stylu życia, którego naturalnym uzupełnieniem są roślinne ekstrakty zawarte w ich produktach.

Produkty zawierają wyłącznie naturalne, starannie wyselekcjonowane rośliny, minerały oraz zioła, które są stosowane w medycynie od wieków. Wyróżnikiem marki jest przejrzysty, synergiczny skład i wysoka zawartość skoncentrowanych ekstraktów roślinnych, co gwarantuje wysoką przyswajalność i co z tym związane - skuteczność działania. Wszystkie produkty są w 100% naturalne, nie zwierają chemicznych wypełniaczy i konserwantów, są wolne od glutenu i innych alergenów, a zawarte w nich składniki roślinne pochodzą z upraw wolnych od GMO. Posiadają certyfikaty ISO i GMP. Dobór składników i ich harmonijne działanie jest wynikiem lat pracy specjalistów biochemii i dietetyków.
Aktualnie w swojej ofercie producent posiada produkty wspomagające oczyszczanie organizmu i regulację wagi, a także wspierające naturalną odporność: Kurkuminę, African Mango, Piperynę, Forskolin i Acerolę. Wkrótce planowane jest wprowadzenie nowych serii m.in. wspomagającej koncentrację, witalność i poprawiającej wygląd skóry. Warto dodać, że wszystkie suplementy Boca Botanica sprzedawane są wyłącznie w szklanych butelkach. Szkło farmaceutyczne zabezpiecza produkt przed wilgocią i światłem, dzięki czemu produkty dłużej zachowują swoje właściwości.

Dlaczego wybraliśmy Boca Botanica do naszego sklepu?

Przede wszystkim ze względu na przejrzysty, minimalistyczny skład. Żadnych sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów. Żadnych GMO i żadnego glutenu. Super! W dodatku przepiękne buteleczki, które cieszą oko, gdy sięgamy po dany specyfik. Co więcej - suplementy działają!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji