Informacje o realizacji zamówienia, płatnościach i dostawie

Realizacja zamówienia

Wszystkie produkty jakie są przedstawione w sklepie, o ile są dostępne – znajdują się w naszym magazynie. Kupując produkty w naszym sklepie są one rezerwowane przez 3 dni – to czas, w którym należy dokonać przelewu należności za zamówienie. Niezwłocznie po opłaceniu zamówienia, przystępujemy do jego realizacji. Zwykle paczka nadawana jest w ciągu 1-3 dni od opłacenia zamówienia. Poczta dostarcza przesyłkę zazwyczaj w ciągu 48h.

Koszty przesyłki

Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Przesyłka do 0,5kg – 14,49zł
do 2 kg – 19,50zł
do 5 kg – 23,49zł
do 10 kg – 29,50zł

Z uwagi na szklane opakowania większości produktów, zakupy wysyłamy w kartoniku odpowiednio zabezpieczone!

Darmowa wysyłka od 250zł!

Zamówienie pakujemy w kartonik i zabezpieczamy paczkę


Koszty przesyłki są naliczane automatycznie (każdy produkt ma wprowadzoną wagę do systemu). Ostateczny koszt wysyłki można zobaczyć przy składaniu zamówienia. Już wkrótce dodamy możliwość wyboru wysłania zamówienia za pośrednictwem kuriera.

Odbiór osobisty

Osoby zamieszkałe na terenie Szczecina mogą odebrać zamówienie osobiście w naszej siedzibie Ustowo 40/12 (po uprzednim kontakcie telefonicznym), bądź w centrum (szczegóły ustalamy telefonicznie).
 

Metody płatności

Za zamówione produkty możesz zapłacić w następujący sposób:
- Przelew bankowy
Prosta i bezpieczna forma zapłaty. Jeżeli ją wybierzesz, po złożeniu zamówienia otrzymasz dwie wiadomości na podane koczto e-mail zawierające wszystkie niezbędne do przelewu informacje. Pierwszy mail do potwierdzenie wpłynięcia zamówienia, drugi - informacje potrzebne do dokonania przelewu.
Płatność za zakupy należy dokonać w ciągu 3 dni na następujące konto bankowe:
Odbiorca: Admolto Artur Kowalski
Dane: Ustowo 40/12, 70-001 Szczecin
Bank: Idea Bank
Nr rachunku bankowego: 98 1950 0001 2006 0035 1478 0001.

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu. Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto.

- Płatność przy odbiorze
Jeżeli chcesz odebrać zamówienie osobiście w naszym sklepie, możesz zapłacić przy odbiorze. Wymagamy wcześniejszego kontaktu telefonicznego (wpisz swój numer telefonu w formularzu zamówienia), aby przygotować dla Ciebie zamówienie, fakturę i ustalić z Tobą czas odbioru.

- Płatność poprzez system Transferuj.pl 
Płatność online zapewnia natychmiastowy transfer środków pieniężnych do sprzedawcy. Dzięki temu możliwa jest szybsza realizacja zamówienia.


Informujemy, że płatności e-comerce nie będą dostępne poprzez serwis Przelewy24 - z uwagi na sprzedawany przez nasz sklep produkt Olej z Konopii Siewnych, który mimo tego, że jest całkowicie legalny, bezpieczny i naturalny - nie spodobał się decydentom firmy Przelewy24. My jednak jesteśmy uparci i nie wycofamy dobrego produktu z tak błahej przyczyny!

Pamiętaj, że robiąc zakupy w naszym sklepie wspierasz kobiecy portal zdrowego stylu życia Wellnessday.eu, który od lat bezpłatnie publikuje artykuły, porady i programy wellness :)