O nas


Sklep NaturaZdrowia.pl to sklep, który ma służyć Tobie w zachowaniu zdrowia, dobrego samopoczucia i wspierać Ciebie w rozwoju :)


Takie idee przyświecały nam w momencie jego powstawania. Prowadząc od 2011 roku kobiecy portal zdrowego stylu życia Wellnessday.eu, postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę, by zaoferować czytelniczkom coś więcej, niż świetne artykuły i programy wellness. Często otrzymywaliśmy od Was maile z pytaniami o to np.: jaką witaminę C najlepiej kupować, jak poznać dobre suplementy, co sądzimy o suplementach reklamowanych w telewizji i tak dalej...
Przez wiele lat istnienia portalu zdążyliśmy poznać wielu producentów, sprzedawców, dystrybutorów, wiele firm, agencji PR-owych, produktów i... postanowiliśmy wykorzystać naszą umiejętność oddzielania dobrego marketingu od dobrego produktu. Nie wszystko złoto, co się świeci i tak samo jest na rynku kosmetyków i suplementów.

W sklepie NaturaZdrowia.pl proponujemy Wam sprawdzone, dobre produkty, których w większości sami używamy i z których jesteśmy zadowoleni. Wiemy, jak wiele jest kosmetyków, suplementów na rynku – można zwariować, gdy człowiek zaczyna się wgłębiać w skład, pochodzenie czy działanie każdego produktu. Na testowanie każdego mogłoby nie starczyć życia! :) Dlatego... robimy to za Was i dla Was :) Sprawdzamy przede wszystkim producentów, dostawców, skład... bo mamy świadomość, jak wszelkiego rodzaju chemiczne dodatki wpływają na zdrowie i samopoczucie człowieka. Piszemy o tym od lat, jesteśmy na bieżąco z publikacjami medycyny alternatywnej (a tak naprawdę tej pierwotnej), wynikami badań, odkryciami, książkami różnego rodzaju rewolucjonistów medycyny i profilaktyki, a do tego - cały czas rozszerzamy swoją wiedzę w tym zakresie suplementacji, zielarstwa i rozwoju.

Stawiamy przede wszystkim na naturę, gdyż to ona jest dla nas podstawą zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.

Stąd też nazwa sklepu: NaturaZdrowia.pl :)

Staramy się dla Was wyszukiwać niewielkich producentów, którzy dbają o jakość i innowacyjność, bądź zachowali oryginalne, sprawdzone receptury. Wybieramy dla Was produkty także od większych firm, które mimo silnego rozwoju, nie straciły na jakości składu. Choć znajdziecie u nas także zagraniczne, w pełni naturalne kosmetyki, to jednak najwięcej produktów, które Wam oferujemy, jest polskiej produkcji. Kochamy ten kraj i uważamy, że warto wspierać się wzajemnie :) 

W sklepie NaturaZdrowia.pl znajdziesz:

- KSIĄŻKI - wybrane pozycje, które warto mieć u siebie w domu i stale do nich zaglądać w celu znalezienia odpowiedniej rady dotyczącej zdrowia, profilaktyki czy likwidowania objawów i dolegliwości, a także wybrane pozycje, które są świetnymi „nauczycielami” na drodze rozwoju osobistego, zawodowego czy duchowego
- KOSMETYKI - sprawdzone, naturalne kosmetyki, które pomogą Ci w pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, a także które mogą być używane przez dzieci. Omijając marketingową papkę, która sączy się z każdego „kobiecego” pisemka, pokazujemy, że wystarczy mieć niewiele kosmetyków o wszechstronnym zastosowaniu, by czuć się pięknie i zdrowo (także coś dla minimalistek omijających drogerie!)
- SUPLEMENTY - sprawdzone suplementy polskiej produkcji – dobry skład, świetne działanie, przystępna cena (bo firmy te nie reklamują się w telewizji!) i jak najmniej albo ZERO substancji dodatkowych!

Cały czas rozszerzamy asortyment, dlatego już wkrótce znajdziesz u nas także:
- poduszki do medytacji
- narzędzia codziennego użytku, które pomogą Ci w rozwoju (szykujemy niespodziankę! :)
- kosmetyki i suplementy oparte na bazie produktów pszczelich (wciąż zbyt mało doceniane!)

Dlaczego warto robić u nas zakupy?


1. Większość produktów, które znajdziesz w sklepie NaturaZdrowia.pl przetestowaliśmy na sobie, albo testowali przyjaciele i czytelnicy Wellnessday.eu. ZNAMY TO, co sprzedajemy.

2. Działając w branży zdrowego stylu życia od lat zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które umożliwia nam przemyślany wybór asortymentu – WYBIERASZ, z już przebranych i wybranych produktów, których mnogość na rynku. Oszczędzasz czas i odejmujesz sobie stresu :)

3. Wszystkie książki, które oferujemy w sklepie rzeczywiście przeczytaliśmy, mamy je na półce w naszej domowej Biblioteczce Wellness, bądź – aktualnie pożyczyliśmy książkę przyjaciołom :) Książki na bieżąco recenzujemy na portalu Wellnessday.eu, a także wybrane pozycje omawiamy na naszym kanale na Youtube (cykl: Biblioteczka Wellnessday.eu).

4. Jesteśmy polską firmą, działamy i płacimy podatki w Polsce (choć nie jest to łatwe!)

5. Kupując w naszym sklepie, przyczyniasz się do rozwoju portalu Wellnessday.eu, który od lat publikuje bezpłatnie wartościowe artykuły, porady, wywiady.

Tutaj działamy (linki):

NaturaZdrowia.pl – nasz sklep
NaturaZdrowia.pl w serwisie Facebook i Instagram
Wellnessday.eu – kobiecy portal zdrowego stylu życia
Kanał Wellnessday.eu na Youtube – subskrybuj, żeby być na bieżąco z naszymi filmami (recenzje książek, rozwój z trenerką Beatą Mąkolską, joga, ćwiczenia fitness)
Portal Wellnessday.eu w serwisie Facebook