Lista produktów marki Etja

Etja to polska firma działająca od 1989 roku, oferująca olejki eteryczne, naturalne oraz kompozycje zapachowe. Jako prekursorzy aromaterapii w Polsce cieszą się niezmienną popularnością od ponad 25 lat.

Firma Etja zaznacza, że łączy "nowoczesne technologie produkcji z uzdrawiającą mocą roślin, wykorzystując przy tym doświadczenie branżowe i wieloletnie tradycje kultur z całego świata". Produkty spełniają wszystkie normy polskie oraz międzynarodowej organizacji IFRA.

Dlaczego wybraliśmy tę markę do naszego sklepu NaturaZdrowia.pl?

Z olejkami eterycznymi Etja zetknęliśmy się po raz pierwszy w 2007 roku, także stosunkowo późno patrząc na to jak długo firma istnieje na rynku. Jednak było to zetknięcie pełne uznania dla tych produktów - po raz pierwszy wtedy zrozumieliśmy, jak ogromne znaczenie ma fakt, iż olejek jest naturalny, a nie wytwarzany syntetycznie. Tylko olejki eteryczne naturalne mają pozytywny wpływ na organizm i tylko po takich możemy się spodziewać konkretnego efektu zdrowotnego czy aromaterapeutycznego. Także jeżeli do tej pory kupowaliście syntetyczne olejki w markecie - dajcie sobie z tym spokój i sięgnijcie po prawdziwe olejki eteryczne.
Na początku do naszego sklepu sprowadziliśmy te absolutnie podstawowe olejki, niezbędne przy różnych infekcjach dróg oddechowych czy do relaksu. Obiecujemy, że z czasem olejków będzie więcej, a także - przygotujemy dla Was specjalny e-book dotyczący domowych sposobów korzystania z olejków. Zapiszcie się do naszego newslettera (niżej, na dole strony), aby tego nie przegapić! :)

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji