Lista produktów marki Natura Siberica

Natura Siberica to marka powołana do życia w 2007 roku. Pod tą nazwą znajdziemy naturalne kosmetyki, oparte na dzikich ziołach i roślinach z Syberii. Wysoką jakość produktów i czystość komponentów potwierdzają certyfikaty ECOCERT i ICEA. Natura Siberica jest  obecnie jedyną rosyjską firmą zatwierdzoną przez COSMOS standard AISBL.

Wykorzystanie dziko rosnących na Syberii roślin w kosmetykach firmy Natura Siberica, ma swój ogromy potencjał. Rośliny rosną w złożonych warunkach klimatycznych, gdzie panują gwałtowne zmiany temperatury - można powiedzieć zatem, że umieją przetrwać w surowym klimacie. To przekłada się na ogromny, życiodajny potencjał - dla przykładu Dziki Rokitnik ma najwyższe stężenie witamin i polifenoli na półkuli północnej (zawiera 15 razy więcej witaminy C niż pomarańcze)!

Dlaczego wybraliśmy markę Natura Siberica do naszego sklepu?

Zaczynamy od past do zębów, które nie dość, że opierają się na naturalnych, wysokiej jakości składnikach, to jeszcze nie zawierają fluoru i są bezpieczne dla zdrowia. To ogromny plus, który przekonał nas do tej firmy. Kosmetyki z rokitnikiem zdobywają coraz większą popularność, dlatego będziemy testować i te produkty Natura Siberica. W miarę rozwoju sklepu zamierzamy powiększać asortyment tej marki - nabieramy do niej zaufania nie tylko poprzez ilość certyfikatów jakimi się posługuje, ale także z uwagi na wysoką jakość naturalnych kosmetyków.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji