Marki

 • Dabur

  Dabur

  Dabur jest znaną marką kosmetyków ajurwedyjskich już od ponad stu lat. Wykorzystując wiedzę ajuwerdyjskiej medycyny z nowoczesną technologią, otrzymujemy produkty bazujące na ziołach, leczniczych roślinach i minerałach, które doskonale i w naturalny sposób pomagają nam w zachowaniu zdrowia i urody.

 • Etja

  Etja

  Etja to polska firma działająca od 1989 roku, oferująca olejki eteryczne, naturalne oraz kompozycje zapachowe. Jako prekursorzy aromaterapii w Polsce cieszą się niezmienną popularnością od ponad 25 lat.

 • Hesh

  Hesh

  Kosmetyki marki Hesh są znane na rynku od ponad trzech dekad. Swoją popularność zawdzięczają doskonałemu połączeniu nowoczesnych odkryć kosmetologicznych z niezawodną, tradycyjną wiedzą ajurwedyjską. Kosmetyki oparte są na naturalnych składnikach, gdyż firma zwraca uwagę na kwestie dotyczące ochrony środowiska, będąc także członkiem znanych i szanowanych organizacji jak np. ADMA (Ayurvedic Drug Manufacturers Association), CHEMEXCIL, IACCI, AISSCMA, BWC (Piękno Bez Okrucieństwa).

 • Khadi

  Khadi

  Kosmetyki Khadi nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają oleju mineralnego ani syntetycznych barwników, za to do ich produkcji używane są oleje ekologicznego pochodzenia i oryginalne indyjskie zioła.

 • Mohani

  Mohani

  Mohani to amerykańska firma produkująca naturalne, organiczne i wegańskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. W ofercie firmy m.in. naturalne olejki, mydła i masło shea.

 • Natura Siberica

  Natura Siberica

  Natura Siberica to marka powołana do życia w 2007 roku. Pod tą nazwą znajdziemy naturalne kosmetyki, oparte na dzikich ziołach i roślinach z Syberii. Wysoką jakość produktów i czystość komponentów potwierdzają certyfikaty ECOCERT i ICEA. Natura Siberica jest  obecnie jedyną rosyjską firmą zatwierdzoną przez COSMOS standard AISBL.